Sprzedaż jaj

Oferujemy Państwu jajka spożywcze o bardzo dobrym smaku z gwarancją świeżości.

 

Stosujemy zasadę „pierwsze przyszło, pierwsze wyszło”. Codzienne dostawy gwarantują stałą wymianę towaru a przez to dłuższy okres przydatności do spożycia na stołach konsumentów.

 

Współpracujemy z fermami, które same przygotowują pasze dla kur, dzięki czemu mają wpływ na jakość i walory odżywcze jaj.

Konsumenci zwracają uwagę na smak jaj i kolor żółtka. Jest to uzależnione od rodzaju stosowanego chowu (klatkowy, ściółkowy, wolny wybieg, ekologiczny) oraz od zawartości paszy. Ważny jest także wygląd samej skorupki, dlatego zwracamy szczególną uwagę aby skorupy były wolne od zabrudzeń i uszkodzeń.

 

Współpracujące z nami fermy wprowadziły system klatki wzbogaconej, a sortowanie jaj odbywa się według aktualnych norm unijnych.

 

Prawidłowe sortowanie gwarantuje, że klienci otrzymają taki gatunek jaj, jaki zamówili oraz, że sami mogą sprawdzić czy waga jaj jest prawidłowa.

Klatka wzbogacona pomaga w polepszeniu dobrostanu zwierząt. 

 

Naszymi klientami są sklepy, hurtownie, hotele, piekarnie, restauracje i firmy cateringowe.

Oferujemy jajka na paletach, wytłaczankach oraz w opakowaniach detalicznych. Posiadamy własne zaplecze transportowe, dzięki czemu możemy realizować zamówienia na indywidualnych warunkach.

 

Dbamy o jakość, a także o wygląd, dlatego dokładamy starań aby sklepowe opakowania były estetyczne, wygodne dla konsumentów i ciekawe pod względem graficznym.

 

Proponujemy opakowania na 30, 10 i 6 sztuk.

Zapewniamy bardzo korzystne ceny oraz stałość dostaw.

Zapraszamy do kontaktu.